Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: İndirimler Bize Yaradı

Yeni oyun duyuruları, etkinlikler ve çıkışını gerçekleştiren yapımlarla geçtiğimiz hafta oyuncular için dolu dolu geçti. Peki biz Türk oyuncular olarak geride bıraktığımız haftada hangi oyunlara şans verdik?

1. Evet, o oyun yine lider…

CS:GO’nun nasıl bir büyüsü, nasıl bir oyuncu sadakati var inanın çözmek için ruhunu satacak oyun şirketleri var. Yıllardır pek çok kişiye ‘oyun’ denince akıllarına gelen ilk yapım olan CS:GO şaşırtıcı olmayan biçimde yine lider.

2. Kratos geri döndü!

2018 yılında çıkış yapıp oyun dünyasına bomba gibi düşen God of War PC kanadına da gedikten sonra oyuncuların gözdelerinden oldu. Haftalardır listeye giremeyen yapım 329 TL’lik fiyatına aldığı yüzde 40’lık indirimle şu anda 197,40 TL.

3. Call of Duty: Modern Warfare II de indirimin yaradığı oyunlardan.

Esasen haftalardır listenin üst sıralarında yer almayı başaran oyun hala oldukça popüler. Elbette bunda yüzde 45’lik indirimle 604,45 TL’ye düşmesinin de payı yüksek.

4. Red Dead Redemption 2 ise bu hafta da dördüncü sırada.

Geçtiğimiz hafta indirimle listenin üst sıralarına tırmanmayı başarmış olan Red Dead Redemption 2 bu hafta indirim bitse de yerini koruyor. Rockstar Games’in detay seviyesi ile akıllarımızı uçuran, hikayesi ile unutulmazlar arasına giren oyunu çıkışından seneler sonra dahi popülerliğini korumayı başarıyor.

5. Yılların eskitemediği bir efsane daha bu hafta listenin üst basamaklarında.

Valve tarafından geliştirilen ve oynaması tamamen ücretsiz olan Team Fortress 2 aradan geçen yıllar ve Valve’ın topluluğun isteklerine sessiz kalmasına karşın hala oyuncular tarafından sahipleniliyor. Dolu oyun lobileri ve hareketli pazar alanı ile Team Fortress 2 her şeye rağmen hala ayakta.

Listenin geri kalanı ise şöyle:

  • Assassin’s Creed Valhalla

  • Forza Horizon 4

  • DayZ

  • Grand Theft Auto V

  • Starfield

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir