Köpekbalığının Yediği Rus Turistin Parçaları Hayvanın Midesinden Çıkarıldı… Kız Arkadaşının Görüntüsü Şoke Etti…

Mısır’ın Hurgada kentinde tatil yapan Rus turiste köpekbalığı saldırmıştı. Halk plajında denize giren turist, kıyıdan uzak bir noktada uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti.

Saldırıdan kurtulmaya çalışan turist, çevredekilerden çığlık atarak yardım isterken, kimsenin Rus turiste yardım edemediği görülmüştü.

Saldırının ardından güvenlik güçleri köpekbalığını yakalarken, Rus turistin cansız bedeni ise sudan çıkarmıştı. Saldırı anı kıyıda bulunanlar tarafından anbean kayıt altına alınmıştı.

Dünyayı dehşete düşüren olayda bir gelişme daha yaşandı.

Mısır’da Rus turisti öldüren köpek balığına otopsi yapıldı. İsminin Vladimir Popov olduğu öğrenilen turisti öldüren köpek balığı ise günler sonra kıyıya çıkartıldı. Yapılan incelemeler sonucunda genç adamın vücut parçaları köpek balığının midesinde tespit edildi. Birçok uzuv ve bağırsak yapılan çalışmalarla birlikte otopsi için çıkartıldı.

Yerel yayın organı Al Arabiya’nın haberine göre, köpekbalığı o zamandan beri uzmanlar tarafından parçalara ayrıldı ve Popov’u yiyenin hayvan olduğunu doğruladı – bağırsaklarında çocuğun kalıntıları bulundu.

Al Arabiya’da yer alan haberde ise talihsiz adamın kız arkadaşının plajda ağladığı anlar paylaşıldı. O kare dünya basınında yankı uyandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir