En Savaşçı Burçlar! Bu Burçlar Doğuştan Savaşçı Ruha Sahip!

Bazı insanlar doğuştan mücadeleci ruhuyla dikkat çeker. Her sorunun üstesinden kolaylıkla gelirler. Zor zamanlarda asla pes etmeyen burçlar, azimli kişilerdir ve asla kolaycılığı seçmezler. Genelde de hayatlarında zorluklarla karşılaşırlar. Bu nedenle onlara savaşçı denilebilir. Peki, en savaşçı burçlar hangileri?

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan burçları liderlik özelliklerine sahiptirler ve çok iyimserdirler. Aslanlar, ruhları iyimser, hedef odaklı, harika liderler ve çok yaratıcıdırlar. Bu insanlar herhangi bir hedef belirledikten sonra, tüm enerjilerini, yaratıcılıklarını, kararlılıklarını ve çabalarını bu hedefe ulaşmak için harcarlar.

Durumlar kendi lehlerine olmadığında, özgüvenleri ve iradeleri ile en zor durumların üstesinden gelme yeteneğine sahiptirler. Bu işaret aynı zamanda başkalarına rehberlik etme, akıl hocalığı yapma ve sorundan çıkmalarına yardımcı olma yeteneğine de sahiptir.

AKREP BURCU (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burcu Mars tarafından yönetilir. Mars enerjiyi, korumayı ve eylemi temsil eder. Bundan dolayı da Akrep burcu sezgiyi, maneviyatı temsil eder. Akrep ruhları son derece hırslı, odaklanmış ve tutkuludur.

Bu insanlar zor durumların üstesinden gelmek için araştırmalarını, analitik becerilerini ve sezgilerini kullanırlar. Temel nedeni ve çözümünü bulmak için sorunun derinliklerine dalmayı severler.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlak burcu, Satürn gezegeni tarafından yönetilir. Satürn Karma gezegenidir. Satürn olgunluk, sıkı çalışma, öğrenci, yapı, yasa ve odaklanma getirir. Bu burç altındaki insanlar, mürit olmaya, organize olmaya, sağlam planlar yapmaya, pratik yapmaya, sıkı çalışmaya ve odaklanmaya inanırlar. Bu insanlar hatalarından ders alırlar ve hayatta asla pes etmezler. İyi yöneticiler olmaları muhtemeldir ve gerçekçi planlar yapmaya inanırlar.

Çok olgunlar ve her zorlukla birlikte büyümeniz için bir fırsat olduğunu biliyorlar. Oğlaklar, sıkı çalışmaktan asla korkmazlar ve her zaman bir meydan okuma olarak her sorunla, durumla ve zorlukla yüzleşmeye hazırdırlar ve pratik planlama ile çözmeyi ve bu durumdan çıkmak için yaşam deneyimlerinden yararlanmayı severler.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos – 23 Eylül)

Düzen sevgileri ile tanınan burçlardan olan başaklar, kolay kolay kendilerini yıpratmazlar ve yaşadıkları enkazlarını güce borçlulardır. En hassas oldukları şey ise sevdikleridir. Ancak onun karşısında bile başak burçlarının yolda yığıldığı hiç görülmemiştir. Kırmızı çizgileri çok keskindir Başak burçlarının bu çizgiler aşıldığında savaşmaya hazır bir şekilde beklerler.

Kendilerine ve sevdiklerine karşı yapılan haksızlıklar karşısında asla susmazlar ve haklarını alana kadar savaşırlar. Herkese karşı mesafeli yaklaşırlar. Bundan dolayı da kimse onlara karşı gelmeyi aklından bile geçirmez.

BALIK BURCU (20 Şubat – 20 Mart)

Ne kadar duygusal olarak bilinselerde kendi içerilerinde yaşadıkları güçlerle de bilinmektedir. Ağlasalar da yıpransalar da asla pes etmeyen güce sahiptirler. Tek kaldıramadıkları durumlar haksızlık ve adaletsizlik olarak bilinir. Haksızlığa uğradıklarında savaş boyalarını sürerler ve hak ettiklerini alana kadar savaşırlar.

Sevdiklerine karşı çok korumacı olan Balık burçları, onlar için de ölümüne savaşırlar. Kedilerini her zaman onlar için savaşırken bulabilirler. Sevdikleri için savaşmaya her an hazır bir şekilde beklerler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir