Çalışanların skandal konuşmasını herkes duydu! TRT Spor’da tuhaf canlı yayın kazası

EURO 2024’ün düzenlendiği Almanya’dan canlı yayın gerçekleştiren TRT Spor ekranlarında ilginç anlar yaşandı. Ceyla Büyükuzun ve Erbatur Ergenekon canlı yayında son gelişmeleri aktarırken, arka planda gazetecilerin sesini bastıran ilginç bir muhabbet duyuldu.

“GECE 2’YE KADAR POMPA”

Rejide yaşandığı tahmin edilen canlı yayın kazasında, söz konusu diyalog şöyle gelişti: “Tıraş olacak mısın? Otele bir yerleşsek. Gece 2’de yatacağına tıraş olsaydın ya. Tabii gece 2’ye kadar pompa.”

TRT SPOR SORUŞTURMA BAŞLATTI

Tüm bunlar yaşanırken, Ceyla Büyükuzun ve Erbatur Ergenekon durumdan habersiz şekilde kendi aralarında konuşmaya devam etti. Olayın ardından TRT Spor harekete geçti. Kanal yönetimi olayla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “TRT Spor kanalımızda canlı yayınlanan Spor Stüdyosu programında kabulü mümkün olmayan bazı konuşmalar yayına yansımıştır. Olayda sorumluluğu olanların tespiti ve gerekli cezanın belirlenmesi için hızlıca bir soruşturma başlatılmıştır. Soruşturma tamamlanana kadar ilgili personel açığa alınmıştır.”

Kaynak: AA / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir